G5 Masajı İle Bölgesel Zayıflamanın Tam Zamanı

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

G5 Masajı İle Bölgesel Zayıflamanın Tam Zamanı hızlı titreşim ve iterek sıkıştırma esaslarına dayanan, bölgesel zayıflama ve selülit tedavisinde kullanılan bir yöntemdir. Uygulama ismini G5 cihazından almıştır, farklı cilt tiplerine uygun başlıklarıyla ve uygulamada kullanılan bitkisel yağlarla masajın daha pozitif sonuçlar vermesi sağlanır. Uygulama başarısında en önemli etkilerden biri ise uygulayanın bilgi, deneyim ve profesyonelliğidir. Doğru uygulama, doğru cihazlar, doğru ekip bir araya geldiğinde bütün uygulamalarda olduğu gibi başarı kaçınılmazdır. Bütün bunlar bir arada ise Ankara’dasınızdır, Filiz Karslıoğlu Cilt Atölyesi’nde.

G5 Masajının Faydaları

Kan dolaşımını hızlandırır.

Selülit oluşumunu engeller, var olan selülitleri gider.

Toksinleri atar.

Bölgesel Yağları yakar.

Cildin sıkılaşmasını ve esnemesini sağlar.

Kas kasılmalarını giderir.

Kemik yoğunluğu artar.

Metabolizmayı hızlandırıp, bedendeki yorgunlukları giderip, bedenin dinlenmesini sağlar.

 

Ankara G5 Masajı Seans süreleri ve ücretleri

G5 Mesaj Seans süre ve ücretleri kişilerin vücut analizleri yapıldıktan sonra belirlenir. Ortalama 5-10 seans süren G5 masajı seans ücretleri, süre ve sayılarıyla ilgili detaylı bilgi için aşağıda yer alan iletişim formu, Whatsapp iletişim hattımız ve telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

G5 Masajı Vücudumuzun Nerelerin de Uygulanır ?

G5 Masajı tüm vücuda çok rahatlıkla uygulamak mümkündür. Genelde uygulanan bölgeler

  • Boyun Sırt Bölgesi
  • Kol Bölgesi
  • Bacak ve Baldır Bölgesi
  • Karın Bölgesi
  • Basen Bölgesi
  • Popo Bölgesi

Kişinin vücut özellikleri ve beklentilerine göre bir seans 20 ile 25 dakika sürmektedir. Ortalama 12 ila 15 Seans sürmektedir. Lenf drenaj ve buz Lipoliz le kombine edilerek kontrollü bir şekilde uygulanılır.

Zayıflamak zorlu bir süreçtir. Cilt Atölyesi olarak vücut özelliklerinizi inceleyerek size en uygun sistemi uyguluyoruz. Cilt Atölyesinde çok teknoljik bir çok yöntem de vardır.

G5 Masajı İle Bölgesel Zayıflamanın Tam Zamanı Cilt atölyesi sizleri Ankara Çankaya’daki merkezimize bekliyoruz. Hijyen kurallarına tam uyumlu olan merkezimiz sizleri ağırlamaktan büyük onur duyacağız.

Filiz Karslıoğlu Cilt Atölyesi Güzellik Merkezi

Teknolojiyi Yakından Takip ediyoruz. Bizi İzlemeye Devam Edin !

Filiz Karslıoğlu

Filiz Karslıoğlu