Göbek Eritme 

Göbek yağı eritme toplumda büyük bir çoğunluğun araştırdığı bölgesel yağlanma denildiğinde akla ilk gelen bölgelerdendir. Bölgesel yağlanmanın onlarca sebebi olabilmektedir. Çevresel ve biyolojik faktörler şeklinde ayırmak doğru olacaktır. Eğer genetik aktarımı ile geliyorsa yani anne baba vücut yapılarında da bölgesel yağlanma söz konusu ise henüz yağlanma veya bölgesel kilo alımı gerçekleşmese de ilerleyen yıllarda sağlıksız kilo alımında gerçekleşmesi mümkün olabilmektedir. Göbek bölgesinde oluşan yağlanmalarını yağlanmanın yoğun olduğu bölgelere göre değişen sebepleri olabilmektedir. Örneğin şaşırtıcı bir saptama olan giyim tarzının dahi yağ dokularının birikim alanlarına etkileri olabilmektedir. Yağ dokusunun artışı birçok sağlıklı olmayan sebebe bağlanabilirken kas kütlesinin gelişimi bütünüyle sağlıklı işlemlere, beslenmeye, düzene ihtiyaç duymaktadır.  

Göbek Yağı Nasıl Erir? 

Göbek bölgesi yağlanmasında en çok merak edilen konu “Göbek yağı nasıl erirdir?”. Göbek bölgesindeki yağlanmanın altında yatan sebepleri uzmanlar tarafında öğrenmek gerekebilmektedir. Bu sayede iyileştirilmiş yaşam şartlarınız ile yağlanmanın önüne geçebilirsiniz. Ancak hali hazırda karın bölgesinde oluşmuş yağlanma içinde hareket gerekecektir. Egzersiz programları, sağlıklı beslenme oldukça önemli olacaktır. Ancak tüm bu uzun zaman gerektiren, sabır gerektiren süreçlerinizi hızlandıracak kimi zaman daha hızlı ve etkili sonuçlar alacağınız vücut uygulamaları uzun yıllardır yapılmaktadır. Göbek yağı eritmede sporsuz toparlanma isteyen birçok kişi için birçok farklı uygulama vardır. Cilt Atölyesi’nde ön görüşmeler ile sizin için uygun olan en iyi çözüme beraber karar verelim. İnatçı yağlardan birlikte kurtulalım.  

 Filiz Karslıoğlu Cilt Atölyesi’nde tüm vücut uygulamaları kanıtlanmış ileri teknolojilerle sağlanmaktadır!  

Göbek Yağı Eritme Yöntemleri 

 Göbek yağı eritme yöntemleri çok çeşitlilik gösterebilmektedir. Uygulanacak her yöntemi detaylıca araştırmak ilerleyen süreçte kalıcı hasarlara yol açmaması, sağlığınızı olumsuz etkilememesi oldukça önemlidir. Örneğin 2 günde göbek yağı eriten kür, 1 günde göbek yağını yok eden şok diyetler yapmak metabolizmayı olumsuz etkileyebilmektedir. Diyetisyenler bu konuyu sık sık dile getirerek, kaygılara uygun yeme planlarında uzmandan destek almanın metabolizma, organlar, gibi bir takım anatomik ve biyolojik yapıların sağlığı için gereklilik olarak görmektedir. Araştırma yaparken karşılaşacağınız göbek yağı eritme diyeti, kalça bacak eritme diyeti, sıkılaşma diyeti vb. programları uygulamak tehlikeli olabilir. Vücudumuzu tanımak bir diyete başlamadan önce alacağınız en kilit adımdır. 

Göbek eritme egzersizleri de programınıza dahil etmeniz gereken bölgesel egzersizler olacaktır. Evde de uygulayabileceğiniz karın kası geliştirebilecek, kaslarınızı çalıştıracak binlerce egzersiz bulunmaktadır. Burada vücudunuzu tanıyarak size özel oluşturulmuş egzersiz planları düzen ve sabır ile bir süre sonra etkisini göstermeye başlayacaktır. Göbek egzersizlerine, plank, russian twist, mountain climbers, mekik gibi örnekler verilebilir. Egzersiz yapmak bir düzen, plan istemektedir. 2 haftalık yoğun programa ara vermek olumsuz etkisini çok hızlı gösterebilmektedir. Ayrıca göbek kaygılarımız dışında da kaygılar olabileceği için zaman da kısıtlı olabilmektedir. İşte tam bu noktada teknoloji devreye girmektedir! Tüm eylemlerinize rağmen veya zamansızlığınıza karşın göbek eritme, inatçı karın yağlanmasının önüne geçme noktasında hızlı, sağlıklı sonuçlar teknolojinin gelişmesi ile mümkün hale gelmiştir. 

Filiz Karslıoğlu Cilt Atölyesi tüm vücut uygulamalarına danışanlarını ve vücutlarını tanıyarak başlıyor!  

Cilt Atölyesi Eximia HR 77  

Eximia HR 77 ile inatçı yağlara Cilt Atölyesi’nde Elveda! Teknoloji harikası bu cihaz ile kişisel programlarınıza göre ilerleyerek yağ yakımları gerçekleştirilmektedir. Göbek bölgesinde özenle çalışarak uzman desteğiyle etkili sonuçlar gözlenmiştir. Sık sık duyduğumuz “Bu kilonun altına düşemiyorum!”, “Ne yaparsam yapayım burası incelmiyor.” gibi serzenişlerin tam karşılığı teknolojidir. Bölgesel incelmenin, zayıflamanın anahtarıdır. İnatçı yağ dokularını uzaklaştırırken birde selülit görünümüne engel olmaktadır. Sıkılaşma etkisi ise daha ilk seansta göbek çevresinde hissedilir. İtalyan mucizesi bu cihaz uygulaması uzmanlar tarafından uygulanmaktadır. Tek uygulamada göbekte, karın bölgesinde sıkılaşma hissedilir. 

Cilt Atölyesi Emslim Vücut Uygulaması  

Yalnızca 30 dakikalık düzenli seanslarla etkili sonuçlar Cilt Atölyesi Emslim vücut uygulaması ile! Emslim cihazı estetik tıp alanında kullanılan HI-EMT teknolojisidir. Emslim doku ile manyetik etkileşime geçerek yağ hücrelerini yok ederek kas kütlesinde artışı sağlamaktadır. Göbek bölgesi yağlanmasında bir seansta emslim 20000 kereden fazla kaslarınızı çalıştırarak yoğun bir egzersiz yapmanıza yardımcı olur. Hedeflenen kas grupları üzerinde ayarlanarak en etkili sonuçlar elde edilir. Tüm bölgesel odaklı uygulamalar için ayarlanabilir teknolojinin klinik ortamlarda yapılan test ve araştırmaları sonucunda; Kas kütlesinde %18’e kadar gelişim gözlenirken, danışanlarda %21 oranında yağ kaybedildiği gözlenmiştir. 

Ankara Göbek Yağı Eritme

Karın bölgesi eritme için birçok farklı yol vardır. Sizinle yapacağımız ön görüşmelerde sizinle birlikte kaygılarınıza son verecek çözüme karar verelim. Ankara Göbek ve basen eritme için merak ettiğiniz tüm uygulamalar ile ilgili detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan iletişim formu, Whatsapp iletişim hattımız ve telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.  

 

Filiz Karslıoğlu

Filiz Karslıoğlu