İğnesiz Mezoterapi (Frozen Face)

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

İğnesiz Mezoterapi (Frozen Face) nedir?

Belirli bir yaştan sonra kişilerin cildindeki yağ dokusu ve kolajen üretimi azalmaya başlar, bununla birlikte ciltte kuruluk görülür ve cilt kırışmaya ve sarkmaya başlar iğnesiz mezoterapi yöntemi ile cildin vitamin, mineral, enzim ve aminoasit ihtiyaçları giderilerek kolajen üretimi desteklenir, uygulama ile lenf akımı ve kan dolaşımı hızlanarak cilt tazelenir ve gençleşir. İğnesiz mezoterapi tedavisinde ilaçlar iğne ile değil elektroporasyon yöntemi ile cilde homojen olarak verilir.

İğnesiz Mezoterapi (Frozen Face) Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Uzman tarafından cilt analizi yapıldıktan sonra vibrasyon yöntemi ve elektrik akımı ile gözenekler açılır ve ürünün cilt yüzeyinin altına erişimi sağlanır. Kolajen ve elastin uyarımı sağlanır ciltte anti aging tedavisi etkisiyle kırışıklıkların ve ince çizgilerin kaybolmasını destekler, leke tedavilerinde kullanılır ve ciltte onarım etkisi barındırır. Hassas cilde sahip kişiler özellikle iğnesiz mezoterapi yöntemini tercih eder.

İğnesiz Mezoterapi (Frozen Face) Uygulama Sonrası

İğnesiz mezoterapi tedavisinin ardından uygulama yapılan bölgenin 12 saat süre ile su ile temasından kaçınılmalıdır.

İğnesiz mezoterapi uygulaması yapılan bölgede iğneli yöntemden farklı olarak şişme, morarma, kanama gibi etkiler görülmez

En az 12 saat boyunca bölgeye herhangi bir makyaj veya kozmetik ürünün temasından kaçınılmalıdır.

Ankara İğnesiz mezoterapi (Frozen Face) uygulaması seans süre, sayı ve fiyatları

İğnesiz mezoterapi fiyatları uygulanacak danışanın cilt tipi, uygulamanın yapılacağı bölge ve uygulamanın amacı gibi değişkenlerin göz önünde bulundurularak seans süre ve sayısının kararlaştırılmasıyla hesaplanır. Ankara’da Filiz Karslıoğlu Cilt Atölyesi farkıyla  İğnesiz Mezoterapi tedavisi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için  aşağıda yer alan iletişim formu, WhatsApp iletişim hattımız ve telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Filiz Karslıoğlu

Filiz Karslıoğlu

Uzman estetisyen ve cilt koçu Filiz Karslıoğlu, yurtiçi ve yurtdışında aldığı eğitimlerle edindiği teorik eğitimleri 25 yılı aşkın sektör tecrübesiyle taçlandırdı. Sağlıklı yaş alma, cilt ve vücut estetiği alanlarında engin bilgi ve tecrübesi ve binlerce mutlu danışanıyla 2018 yılında kurduğu Cilt Atölyesi’nin tek mottosu; ‘’Yerinde saymak geriye gitmektir, daha iyi hep vardır.’’ oldu. Hem cilt hem vücut alanında dünyada geliştirilen FDA onaylı son teknoloji cihazlarla parkurunu hep büyüten bir merkez halini almıştır. Dünyaca ünlü kozmetik markası Skinceuticals tarafından Master Estetisyen ünvanına layık görüldü.