IPL Lumecca (Işıltı Lazeri)

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

IPL Lumecca (Işıltı Lazeri) Tedavisi

Lumecca (Işıltı Lazeri) uygulaması FDA onaylı ameliyatsız, üst düzey bir cilt yenileme ve onarma işlemidir. Pigmente ve vasküler lezyonların tedavisi için kullanılan en yoğun ve güçlü darbeli ışıktır. Normal IPL’lerden 3 kat daha fazla enerji çıkışına (580 nM) sahip olduğundan standart IPL’lerde 4-6 seansta alınan sonuç Lumecca uygulaması ile 1-2 seansta alınabilir. Lumecca Vücudun bütün bölgelerinde kullanılabilir.

 

Lumecca(Işıltı Lazeri) Uygulama Aşamaları

Tedavinin püf noktası lekenin doğru tanımlanmasıdır. Yaşlılık lekeleriyle birlikte, güneş hasarı olan deride, cilt gençleştirmede, kılcal ve örümcek damarlar ve farklı damar lezyonlarında ciltte iyileştirici etkisi olan Lumecca uygulama sonrası sağlıklı genç bir cilt görünümü sağlar. Uygulama için en uygun zaman dilimi zararlı güneş ışınlarının etkisinin en az olduğu kış aylarıdır. Cilde gönderilen ışın enerjisi kolajen üretimini güçlü şekilde destekleyerek iyileşme sağlar.

 

Lumecca (Işıltı Lazeri Uygulama Sonrası)

Uygulama esnasında güçlü bir ışık uygulanmaktadır. Bu ışık ciltte ufak bir lastik çarpması hissi uyandırmaktadır. Uygulama sonrası ciddi bir yan etki gözlemlenmese de danışanların yüzlerinde birkaç saat içerisinde kendiliğinden kaybolan kızarıklık ve sıcaklık hissi bulunmaktadır. Uygulamanın ardından ilk gün güneş lekesi ve cilt hasarlarının, ortadan kaldırılmasında birkaç gün içerisinde sonuç alınabilmektedir. 1-2 hafta içerisinde ise ciltte parlaklıklar ve daha genç görünüm sağlanır. Uygulama sonrası direkt güneş ışığına maruz kalmaktan kaçınılmalıdır.

 

Lumecca Işıltı lazeri uygulaması seans süre, sayı ve fiyatları

Lumecca Işıltı lazeri seans süre ve sayısını etkileyen en önemli faktörler danışanın cilt analizi, uygulamanın yapılacağı bölge ve tedavinin amacıdır. Bütün bu faktörler göz önünde bulundurularak uygulamanın fiyatı belirlenir. Detaylı bilgi almak için  aşağıda yer alan iletişim formu, WhatsApp iletişim hattımız ve telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Filiz Karslıoğlu

Filiz Karslıoğlu

Uzman estetisyen ve cilt koçu Filiz Karslıoğlu, yurtiçi ve yurtdışında aldığı eğitimlerle edindiği teorik eğitimleri 25 yılı aşkın sektör tecrübesiyle taçlandırdı. Sağlıklı yaş alma, cilt ve vücut estetiği alanlarında engin bilgi ve tecrübesi ve binlerce mutlu danışanıyla 2018 yılında kurduğu Cilt Atölyesi’nin tek mottosu; ‘’Yerinde saymak geriye gitmektir, daha iyi hep vardır.’’ oldu. Hem cilt hem vücut alanında dünyada geliştirilen FDA onaylı son teknoloji cihazlarla parkurunu hep büyüten bir merkez halini almıştır. Dünyaca ünlü kozmetik markası Skinceuticals tarafından Master Estetisyen ünvanına layık görüldü.