Selülit Nedir?  

Selülit Tedavisi

Selülit nedir, selülit neden oluşur sorularına birçok kişi uzun yıllardır yanıt ararken aynı zamanda selülit tedavisi için de yanıt aramaya devam etmektedir. Cilt yüzeyinde ise pütürlü bir görünüme sebep olur. Çoğunlukla karın bölgesinde, iç bacak ve kalçalarda görülür. Çoğunlukla karın bölgesinde, iç bacak ve kalçalarda görülür. Kadınlarda erkeklere göre daha çok rastlanan selülit; cilt yüzeyinin pütürlü, kırışık veya çukurlu olup selülitin cilt görünümündeki cevabını ortaya koyar.

Filiz Karslıoğlu Cilt Atölyesi’nde uzman ekibimizce tüm sorularınız yanıtlanarak selülit tedavileri noktasında kişiye özel, etkili sonuçlar için uygulamalar yapılmaktadır. Selülit tedavisi uygulamalarımız arasında G5 Masajı ve G7 Masajı yer almaktadır.  

Selülit Neden Oluşur?  Nasıl Geçer?

Hormonal faktörler, yaş alma, genetik, yaşam tarzı, uygulanan diyetler “Selülit neden oluşur?” sorusuna tam olarak yanıt olmasa da nedenleri arasında yer alabilmektedir. “Selülit kimlerde oluşur?”, “Selülit kaç yaşında başlar?” gibi sorulara uzun yıllardır tam olarak bilimsel çevreler tarafından yanıt alınamamıştır. Selülit oluşumunun altında pek çok durum yatabilmekle beraber Filiz Karslıoğlu Cilt Atölyesi’nde doğru analiz ile kalıcı çözümler hedeflenmektedir.  

“Selülit kalıcı mı?” sorusu da sık sorulan sorulardan olup Filiz Karslıoğlu Cilt Atölyesi’nde kişiye özel analiz ile selülit tedavisine başlanarak, evde uygulayabileceğiniz tekniklerle de tedavi süreci desteklenmektedir.  

Ankara Selülit Uygulaması  

Filiz Karslıoğlu Cilt Atölyesi Ankara’da ücretsiz vücut analizi ile selülit bölgesine uygun tedavi uygulamaları yapmaktadır. G5 Masajı ile Selülit Tedavisi, G7 Masajı ile Selülit tedavisi ve bölgesel doku analizine göre seçilecek yöntemlere göre dahil edilebilecek ek uygulamalar tedavi süreçlerini oluşturmaktadır. Ankara Selülit Tedavisi ile portakal görünümünden kurtulun.

Uygulama süresince ve uygulama bitiminden sonra da evde uygulayabileceğiniz destek teknikler, Cilt Atölyesi’nde uzman ekibimiz tarafından sizlere tavsiye edilmektedir. Selülit uygulamalarımıza ek olarak evde uygulama yaparken sizi destekleyecek kan dolaşımınızı hızlandırarak kuru taramalar yapabileceğiniz selülit vücut fırçası, selülit kremi ve selülit bölgesi nemlendirici kremlerimiz ile en etkili sonuca ulaşırken Filiz Karslıoğlu Cilt Atölyesi olarak sizlerin yanındayız. 

Selülit uygulamaları ile ilgili detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan iletişim formu, Whatsapp iletişim hattımız ve telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

 

Filiz Karslıoğlu

Filiz Karslıoğlu