Soğuk Lipoliz Ankara 

Soğuk Lipoliz Ankara bölgesel olarak incelmek isteyen 18 yaşını doldurmuş tüm kadın ve erkeklere uygulanabilecek bir tedavidir. Vücudun şeklini bozan yağ parçalarını parçalama işlemine Soğuk Lipoliz denir ve bu işlemde -10 derece kadar soğukluk uygulanır. Bu işlemin amacı yağları dondurarak yok etmektir. İlk seanstan itibaren gözle görülür sonuçlar veren soğuk Lipoliz işlemi sonrasında vücudun geçici tepkileri vardır. Bu tepkiler şunlardır; 

  • Uygulanan bölgede Kızarıklık, 
  • Deride Kaşıntı, 
  • İshal, 
  • Kusma, 
  • Kas Spazmları 

Bu tepkiler çok nadir rastlanan bir durumdur. Bu tepkileri gösteriyorsanız korkmayın bu olası ve nadir tepkiler 1 veya 2 hafta sonrasında kendiliğinden kaybolacaktır. İşlemin uygulama süresi 45 dakika ve 1 saat arasıdır fakat kişiden kişiye değişiklik gösterir. Soğuk Lipoliz işlemi ilk seanstan itibaren gözle görülü sonuçlar verir. Yağları sıfır derece altına indirip, yapısını bozup, dondurarak yok etme işlemi ağrısız ve acısızdır. Soğuk Lipoliz işlemi herhangi bir cerrahi müdahile içermez. İşlem cerrahi müdahale içermediği için ağrısız ve acısızdır. Uygulama esnasında cihaz vakumlama yaptığı için ilk başta hassasiyet gösterebilirsiniz. Cihaz yaptığı vakumlamadan sonra bölgede kızarıklık dışında başka bir hasar bırakmaz. 

 

Soğuk Lipoliz Hangi Bölgelere Uygulanır? 

Soğuk Lipoliz işlemi için herhangi bir bölge kısıtlaması yoktur. Soğuk Lipoliz üst kollar, bacaklar, boyun, karın, kalça, bel ve vücudun sarkık bölgelerine uygulanır. Farklı başlıkları olduğu için aynı anda uygulama da yapılabilir. Uygulama sonrasın da (bu süreç ortalama olarak 2 haftadır.) gözle görülür bir incelme sağlanır. Lokal olarak yerleşen yağlar ve rahatsız edici sarkma sorunları için tercih edilen Soğuk Lipoliz işlemi herhangi bir cerrahi müdahile içermez. Cihazın vakumlama yapmasından kaynaklı ilk başlarda hassasiyet yaratsa da ağrısız ve acısızdır.    

Soğuk Lipoliz İşlemi Etkisini Ne Zaman Gösterir? 

Kişiden kişiye değişiklik gösteren bu olay ortalama olarak iki haftadır. İlk seansın arından geçen iki hafta sonunda gözle görülür farklar elde edilir. Etki süresi beden yapısına, seans sayısına ve bölgesel yağlarına göre değişim gösterir.   

Soğuk Lipoliz Zayıflatır mı? 

Soğuk Lipoliz işlemi bölgesel yağlanmalarda, sarkık oluşumunda kullanılan bir uygulamadır. Bu işlem sırasında bölgesel yağlanma bulunan Kısıma –10 derece soğuk işlem yapılır. İşlemin amacı yağların yapısını bozup yok etmektir. Böylece bölgesel zayıflama olur. İlk seanstan itibaren belde, üst kollarda, bacaklarda, boyunda ve karın bölgesinde yağlanma sorununu ortadan kaldırıp, istediğiniz gibi bir vücuda sahip olma imkanı sağlıyor.  

Soğuk Lipoliz Fiyatı 

Soğuk Lipoliz ile bölgesel yağlanma ve sarkma sorunu ortadan kaldırılır fakat bu işlem kişiden kişiye göre değişim gösterir. 

Soğuk Lipoliz Ankara

Filiz Karslıoğlu

Filiz Karslıoğlu