Vivace Altın İğne Uygulaması

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

Vivace Altın İğne Uygulaması

Cerrahi olmayan, ameliyatsız estetik teknolojilerinde en gelişmiş uygulamalardan biri Vivace Altın İğne Tedavisidir. Altın kaplı iğnelerle uygulanan Vivace altın iğne tedavisinde, cildin dermis ve epidermis tabakalarında kolajen ve elastin üretimi desteklenerek yeni bir yapılandırma süreci başlar. Özel tasarım 25 adet mikro altın kaplı iğnenin olduğu bir aparat sayesinde 0.5 mm ile 3.5 mm derinliğe inebilen özel altın uçlu başlıklar kullanılır. Bu sayede cildin üst ve Derin tabakasında kolajen ve elastin gibi gelişim faktörlerinin harekete geçmesi sağlanır. Vivace Fraksiyonel Radyofrekans sistemi ile başlıklar cilde temas ettiğinde mikro iğneler ayarlanan derinliğe otomatik olarak ani giriş yapar. Amaç verilebilecek en yüksek enerjileri deriye bir zarar vermeden doğrudan cilt altına ulaştırmaktır.

*Cildi Tazeler ve Kırışıklık tedavisi için Kullanılır

*Boyun ve dekolte bölgesinde belirgin toparlanma sağlar

*Leke, yara izi(skar), sivilce, akne, tedavisinde

*Sarkık tedavilerinde

*Gözenek sıkılaştırma

*Kol ve bacaklardaki sarkmaların tedavisinde

 

Vivace Altın İğne Uygulama Süreçleri

Vivace altın iğne uygulaması yüz bölgesi için ortalama 30 dakika sürmektedir. Ağrısız ve acısız bir uygulama sürecidir. Lokal anestezi ile beraber ağrı hissi minimum seviyeye indirgenir.

 

Ankara Altın İğne Tedavisi Seans Süre Ve Fiyatları

Altın iğne uygulaması seans süre ve sayıları hastanın cildine, uygulamanın amacına, ihtiyaçlarına göre belirlenir. Altın iğne uygulamasının seans süre ve sayısı belirlendikten sonra bu değişkenler göz önünde bulundurularak fiyat hesaplanır. Altın iğne tedavisi sürecinde profesyonel bir ekip, uzman uygulaması, tecrübe oldukça önemlidir. Ön planda hijyen, tecrübe, profesyonellik ve memnuniyet olmalıdır. Altın iğne tedavisiyle ilgili detaylı bilgi için aşağıda yer alan iletişim formu, Whatsapp iletişim hattımız ve telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Filiz Karslıoğlu

Filiz Karslıoğlu

Uzman estetisyen ve cilt koçu Filiz Karslıoğlu, yurtiçi ve yurtdışında aldığı eğitimlerle edindiği teorik eğitimleri 25 yılı aşkın sektör tecrübesiyle taçlandırdı. Sağlıklı yaş alma, cilt ve vücut estetiği alanlarında engin bilgi ve tecrübesi ve binlerce mutlu danışanıyla 2018 yılında kurduğu Cilt Atölyesi’nin tek mottosu; ‘’Yerinde saymak geriye gitmektir, daha iyi hep vardır.’’ oldu. Hem cilt hem vücut alanında dünyada geliştirilen FDA onaylı son teknoloji cihazlarla parkurunu hep büyüten bir merkez halini almıştır. Dünyaca ünlü kozmetik markası Skinceuticals tarafından Master Estetisyen ünvanına layık görüldü.