Filiz Karslıoğlu

Güzellik uzmanı ve cilt koçu Filiz Karslıoğlu, yurtiçi ve yurtdışında aldığı eğitimlerle edindiği teorik eğitimleri 25 yılı aşkın sektör tecrübesiyle taçlandırdı.

Sağlıklı yaş alma, cilt ve vücut bakımı alanlarında engin bilgi ve tecrübesi ve binlerce mutlu danışanıyla 2018 yılında kurduğu Cilt Atölyesi’nin tek mottosu; ‘’Yerinde saymak geriye gitmektir, daha iyi hep vardır.’’ oldu. Hem cilt hem vücut alanında dünyada geliştirilen FDA onaylı son teknoloji cihazlarla parkurunu hep büyüten bir merkez halini almıştır.

Dünyaca ünlü kozmetik markası Skinceuticals tarafından Master Estetisyen ünvanına layık görüldü.


Basında Filiz Karslıoğlu

Cilt Atölyesi’nin Ankara’da yapılan ve oldukça ses getiren lansman programı yerel ve ulusal basın mecralarında yer buldu. Show TV’de yayınlanan Kendine İyi Bak programında Ebru Akel’in konuğu olarak İğnesiz İp Koza (Thesera Koza) bakımını anlattı. DHA’nın ‘’Güzellik merkezleri sporcuların pandemide yeni adresi oldu.’’ başlıklı haberinde Emslim teknolojisini anlattı, Show TV’de Hayat Güzeldir programına konuk olan Filiz Karslıoğlu iğnesiz mezoterapi uygulaması nedir, dolgu ve botoks etkisi iğnesiz mümkün mü, iğnesiz mezoterapi cilt lekelerine etki eder mi sorularını yanıtladı. Uygulamaları ve ilkleriyle pek çok haber programının ilgi odağı olan Filiz Karslıoğlu’nun makaleleri sektörel dergilerde de yer aldı.

Bilginin, teknolojinin ve sağlığın odağında cilt ve vücut bakımı alanlarında uzman kadrosu ve benzersiz cihaz parkuru ile Cilt Atölyesi; yüzlerce mutlu danışanına Mahall Ankara’da hizmet vermektedir.

Filiz'e Sor

filizkarslioglu