Bölgesel Zayıflama

Ankara Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflama

Vücut estetiğinde bölgesel zayıflama alanında son derece hızla gelişen teknoloji mucizevi sonuçlara imkan vermektedir. Diyet ve spora rağmen verilemeyen bölgesel yağların, bölgesel incelme ile yakılması, parçalanması ve yağ dokusunun küçültülmesi işlemidir. Kalıtsal olarak bölgesel yağ birikimine yatkın bir vücudunuzun olması durumunda spor ve diyet istediğiniz sonuçları almanız konusunda yeterli olmayabilir. Medikal estetik teknolojileri bölgesel incelme araçlarıyla bu kütleleri yok etme konusunda istediğimiz sonucu almamız için bize yardımcı olur.

Bölgesel İncelme Uygulamalarına Neden ihtiyaç duyulur?

Danışanlarda bel, kalça, basen göbek gibi vücut bölgelerinde yağ tutunmalarına sıklıkla rastalanabilir. Kişinin vücut kitle endeksi olması gereken noktalardayken bile kollarda kalınlaşmalar, sırt bölgesinde yağlanma, karın ve bel çevresinde kalınlaşma gibi bölgesel yağlanma durumlarıyla karşılaşılabiliyor.

Bölgesel incelme uygulamaları bu durumlarla başa çıkmak için oldukça iyi bir uygulamamadır.

Emslim İle Bölgesel zayıflama.

Bölgesel yağlanma durumlarında, Emslim kasları yoğun elektromanyetik dalgalarla uyararak kas gelişimini hızlandırır ve bölgesel yağ yakımını destekler bu sayede bölgesel incelme süratle sağlanır. Öyle ki Emslim cihazı bir insanın yarım saatte yapabilmesi imkansız olan bir egzersiz olarak 20000 mekik çekmekle aynı etkiyi yarım saat içerisinde gösterebiliyor. Klinik deneylerden alınan verilere göre EMSlim:

*Kas kütlesini %18’e kadar artırırken

*Yağ kütlesini %21’e kadar azaltabiliyor.

Emslim tarihin en yüksek 7 Tesla elektrik çıkışını en yoğun şekilde veren en gelişmiş ve en yoğun elektrikli kas stimülatörüdür.

Emslim hangi bölgelerde kullanılmaz?

Kalp bölgesi dışında bütün bölgelerde Emslim uygulaması yapılabilir.

Emslimi kimlere kullanamaz?

Hamileler, emziren anneler, kalp ve beyin rahatsızlığı olan kimselere Emslim uygulanmaz.

Emslim ile Bölgesel İncelme Ağrılı mı?

Emslim uygulaması esnasında herhangi bir ağrı söz konusu değildir fakat kaslar yoğun şekilde çalıştığı için birkaç gün halk arasında ‘’hamlama’’ olarak da tabir edilen kasları yoğun olarak hissetme durumuyla karşılaşabilirsiniz.

Eximia HR 77 İle Bölgesel Zayıflama

Eximia  HR 77, kişisel programlarla bölgesel incelme sağlayan teknoloji harikası bir cihazdır. bölgesel incelme, ciltteki yağ tutunmalarının dışarı atılması, selülit görünümlerinin iyileştirilmesi gibi pek çok uygulamayı tek bir sisteme entegre ederek diyet ve spora rağmen parçalanamayan inatçı yağların parçalanmasını sağlayarak istenilen forma ve inceliğe kavuşmanızı sağlar.

Eximia HR 77 Nasıl Uygulanmaktadır?

Uygulamada mikrodermoabrasyon sistemi kullanılarak ciltteki ölü hücreler atılır. Sonrasında iğnesiz mezoterapi yöntemiyle ciltteki yağ hücreleri parçalanarak dışarı atılması sağlanır. Lenf akışındaki hız artar ve RadyoLift ile sıkılaşma, selülit ve çatlak görünümünde de azalma meydana gelir. Böylelikle yalnızca tek uygulama ile bölgesel incelmeyle birlikte ciltte sıkılaşma ve gençleşme de sağlanır. Eximia HR 77 cihazının en önemli özelliği ise bölgesel zayıflamada adeta çığır açan bir özellik olan 7 günde %40 oranında yağ azalımı oluşturmasıdır. İtalya menşeili bu teknoloji harikası vücut dışında yüz için de optimize edilmiş bir aparat aracılığıyla detox, cilt bakımı gibi uygulamalarda da kullanılabilmektedir.

Eximia Uygulama sonrası

Uygulama ardından bir hafta sonuç alınabilmektedir. Fiziksel aktiviteler artırılmalı ve yağ ve karbonhidrat tüketimi dengelenmelidir. Ayrıca günde en az 2 lt su tüketimi tavsiye edilir.

G5 Masajı İle Zayıflama

G5 Masajı hızlı titreşim ve iterek sıkıştırma esaslarına dayanan, bölgesel zayıflama ve selülit tedavisinde kullanılan bir yöntemdir. Uygulama ismini G5 cihazından almıştır, farklı cilt tiplerine uygun başlıklarıyla ve uygulamada kullanılan bitkisel yağlarla masajın daha pozitif sonuçlar vermesi sağlanır. Uygulama başarısında en önemli etkilerden biri ise uygulayanın bilgi, deneyim ve profesyonelliğidir.

G5 Masajının Faydaları

Kan dolaşımını hızlandırır.

Selülit oluşumunu engeller, var olan selülitleri gider.

Toksinleri atar.

Bölgesel Yağları yakar.

Cildin sıkılaşmasını ve esnemesini sağlar.

Kas kasılmalarını giderir.

Kemik yoğunluğu artar.

Metabolizmayı hızlandırıp, bedendeki yorgunlukları giderip, bedenin dinlenmesini sağlar.

Ankara G5 Masajı Seans süreleri ve ücretleri

G5 Mesaj Seans süre ve ücretleri kişilerin vücut analizleri yapıldıktan sonra belirlenir. Ortalama 5-10 seans süren G5 masajı seans ücretleri, süre ve sayılarıyla ilgili detaylı bilgi için aşağıda yer alan iletişim formu, Whatsapp iletişim hattımız ve telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

G7 Masajı ile bölgesel zayıflama

İnterferans akım, çapraz yoğurma tekniği ile kasları çalıştırarak masaj yapar. Kan dolaşımını hızlandırır, elastin liflerini gerginleştirir ve selülit görünümünü ortadan kaldırır, aynı anda lenfatik masaj da yaparak vücudu ödem ve toksinlerden arındırır. Vibro masaj ve interferans akım aynı anda bölgeye uygulanarak 100 HZ interferans akım kasları gerginleştirirken, vibro masaj yağ tutunmalarına baskı yaparak yakar ve parçalanmalarını sağlar ve bölgesel zayıflama ve selülit tedavisinde fayda gösterir.

Lenf Drenaj Yöntemi İle Bölgesel Zayıflama

Bölgesel incelme protokollerinin en konforlularından biri olan Lenf Drenaj Yöntemi ayrıca selülit ve sıkılaşma etkilerini barındırır, kombine uygulamalarla cilt güzelliğini tamamlar. Aktif bir uygulayıcı olmadan uygulama kıyafeti giydirilir ve uygulama yapılan kişi uzanarak bu anın tadını çıkarır. Aynı anda kıyafetteki cihaza bağlı kablolar vücuda ısı, titreşim ve akım sağlar. Vücutta biriken toksinlerin atılmasını, hücre ve dokulara besin taşınmasını sağlayan beyaz kan dolaşımı hızlanır. Bu sayede lenf akışı uyarılarak damarlara baskı yapan yağ tutunmaları vücuttan itilerek arındırılır.

Lenf Drenaj Uygulaması Faydaları

Masaj hissi uyandırır, fizyolojik ve psikolojik rahatlama sağlar.

Kan basıncını, dolaşımını artırır.

Ödemin atılmasını sağlar

Böbrek Fonksiyonlarına iyi gelir.

Kalp sağlığını korur.

Selülite neden olan tutunmuş yağları lenf sistemi ile vücuttan atar. Selülit görünümünü iyileştirir.

Cilt tonunu iyileştirir.

Lenf Drenaj Tedavisi Herkese uygulanır mı?

Lenf Drenaj tedavisinin Tansiyon, hemeroid, diyabet, kemik erimesi hastalarında ve gebelik durumunda uygulanması sakıncalı olup yalnızca uzman hekim kontrolünde uygulanmalıdır.

Filiz Karslıoğlu

Filiz Karslıoğlu

Güzellik uzmanı ve cilt koçu Filiz Karslıoğlu, yurtiçi ve yurtdışında aldığı eğitimlerle edindiği teorik eğitimleri 25 yılı aşkın sektör tecrübesiyle taçlandırdı. Sağlıklı yaş alma, cilt ve vücut bakımı alanlarında engin bilgi ve tecrübesi ve binlerce mutlu danışanıyla 2018 yılında kurduğu Cilt Atölyesi’nin tek mottosu; ‘’Yerinde saymak geriye gitmektir, daha iyi hep vardır.’’ oldu. Hem cilt hem vücut alanında dünyada geliştirilen FDA onaylı son teknoloji cihazlarla parkurunu hep büyüten bir merkez halini almıştır. Dünyaca ünlü kozmetik markası Skinceuticals tarafından Master Estetisyen ünvanına layık görüldü.