Kimyasal Peeling Uygulaması

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

Kimyasal Peeling Uygulaması Nedir?

Kimyasal Peeling Uygulaması uzman tarafından, kapsamlı cilt analizinin çıkarılmasının, ihtiyaçlarının belirlenmesinin ardından, tamamen profesyonel ve 1. Sınıf ürünler kullanılarak kişinin sağlıklı, tazelenmiş ve gençlenmiş bir cilde sahip olması sağlanır.

Kimyasal Peeling uygulama esasları

  • Kapsamlı olarak cilt analizi yapılır ve ihtiyaçlar belirlenir,
  • Kimyasal Peeling Uygulaması ilk aşaması temizliktir hastanın cildi yağ ve makyajdan arındırılır. Profesyonel ürünler ile cildin hafifçe soyulması ve diğer işlemler için hazır hale getirilmesi sağlanır,
  • Daha sonra cilde buhar uygulaması yapılır ve gözeneklerin açılması sağlanır. Bu sayede yağ, kir, makyaj kalıntılarının ciltten uzaklaştırılması kolaylaşır.
  • Cilt yağ bezelerinden ve istenmediği maddelerden tamamen arındırılır; siyah noktalar, yağ bezeleri gibi rahatsız edici etkenlerden uzaklaşır.
  • Cildin sterilizasyonunun ardından tekrar peeling uygulaması gerçekleşir.
  • Cildin ihtiyacı var ise radyofrekans uygulamaları ile desteklenerek, kolajen üretimiyle cildin uyarılarak sıkılaştırılması sağlanır.
  • Yine cildin ihtiyacına uygun olarak ihtiyaç duyduğu vitamin, protein, mineral desteği sağlamak üzere serum uygulanır.
  • Son aşamada ise danışanın program tavsiyesi yapılır, devam ürünleri temin edilir ve cilt koruması sağlandıktan sonra işlem sonlandırılır.

 

Ankara’da Kimyasal Peeling Uygulaması seans süre ve fiyatları

Bütün cilt uygulamalarında olduğu gibi medikal cilt bakımında da seans sayı ve sürelerini belirleyen temel faktör danışanın cildi, cildinin ihtiyaçlarıdır. Kimyasal Peeling Uygulaması düzenli periyotlarla yaptırılırsa cilde ihtiyaç duyduğu maddeler sürekli sağlanır cildi sağlıklı, parlak, genç bir görünüm kazanır. Filiz Karslıoğlu Cilt Atölyesi’nde Kimyasal Peeling Uygulaması fiyatları ve daha detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan iletişim formu, Whatsapp iletişim hattımız ve telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Filiz Karslıoğlu

Filiz Karslıoğlu