Klasik Cilt Bakımı

Klasik cilt bakımı nedir?

Uzman tarafından yapılan cilt analizinin ardından özel ürünlerle cildin derinlemesine temizlenmesi, bakımı ve korunması amacıyla yapılan işlemler bütününe verilen isimdir. İşlemle birlikte gözenekler açılır, hücre yenileyici işlemlerle cildiniz rahatlar ve taze bir görünüme sahip olur. Doğru ürünler, doğru işlemler ve uzman kişiler tarafından yapılması önem arz eden klasik cilt bakımı işlemi cildinizi korumanız için oldukça önemlidir.

 

Klasik Cilt Bakımı Uygulaması nasıl yapılır?

Ankara Klasik cilt bakımı uygulaması aşağıdaki işlemleri barındırır;

  • Temizleme
  • Peeling
  • Tonik
  • Buhar
  • Komedon Temizliği
  • Maske
  • Nemlendirme

bu işlemlerin ardından yenilenmiş, genç ve neme doymuş bir cilde sahip olursunuz. Uzman ekiplerimiz tarafından uygulanan bu işlemler özel masaj teknikleri ile gerçekleştirilir. Birçok cilt bakımı teknikleri vardır. Bu teklinler arasında yer alan hydrafacial derinlemesine temizlerken yüzünüzde oluşan hafif kırışıklıkları da yok eder. Siyah noktalardan arındırır, cilt tonunu eşitler ve leke sorunlarını giderir. Özel başlık ve solüsyonlarla uygulanan bu işlemde cildiniz nemi hapseder ve kuru ve gergin hissinden uzaklaştırır.

 

Filiz Karslıoğlu

Filiz Karslıoğlu

Güzellik uzmanı ve cilt koçu Filiz Karslıoğlu, yurtiçi ve yurtdışında aldığı eğitimlerle edindiği teorik eğitimleri 25 yılı aşkın sektör tecrübesiyle taçlandırdı. Sağlıklı yaş alma, cilt ve vücut bakımı alanlarında engin bilgi ve tecrübesi ve binlerce mutlu danışanıyla 2018 yılında kurduğu Cilt Atölyesi’nin tek mottosu; ‘’Yerinde saymak geriye gitmektir, daha iyi hep vardır.’’ oldu. Hem cilt hem vücut alanında dünyada geliştirilen FDA onaylı son teknoloji cihazlarla parkurunu hep büyüten bir merkez halini almıştır. Dünyaca ünlü kozmetik markası Skinceuticals tarafından Master Estetisyen ünvanına layık görüldü.