Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

Ankara Green Peel Uygulaması  

Green Peel uygulaması birden fazla cilt probleminin tedavi yöntemlerinden biridir. Tamamen doğal olan bu tedavi yöntemi cilde daha temiz ve genç bir görünüm kazandırır. Green Peel uygulamasında cilt pigmentasyon sorunları olan, hafif kırışıklıklar sahip, yağlı cilt ve yaşlanmaya meyilli cilt tipleri için birebir bir uygulamadır. İçerisinde bulunan 22’den fazla mineral ve yosun ile tüm cilt tipleri için uygundur. Cilt tipine ve kişiye özel olarak uygulanan bu işlem metabolizmayı hızlandırır, cildin nefes almasını ve beslenmesini sağlar. Dolgunlaştırıcı özelliği ile cildinize dolgun ve genç bir görünüm kazandırır. Ankara da greenpeel uygulaması Filiz Karslıoğlu Cilt Atölyesi uzmanlığıyla yaptırılır.  

Green Peel Uygulaması Sonrası  

Bu uygulama sonrasında 4 veya 5 gün sonra ciltte soyulma görülür. Bu işlemle cildin kan dolaşımı artar, leke sorunları giderilir, dolgunlaşır ve sağlıklı bir görünüm aldırır.  Sivilce lekeleri ve yara izi bulunan, cilt lekeleri ve cansız ciltler için uygulanabilir. İçerisindeki bitkisel özler ile ciltteki kan dolaşımını arttırır ve böylece daha parlak, genç ve temiz bir cilt görünümüne sahip olursunuz. Bu tedavi yöntemi özel eğitim almış güzellik uzmanlarımız tarafından özel masaj teknikleri ile cildinize uygulanır ve bu tedavi yönteminden kalıcı bir sonuç elde edebilirsiniz. 

Ankara Green Peel Uygulaması Hangi Cilt Sorunlarını Giderir? 

 • Lekeli ciltler, 
 • Yenilenmeye ihtiyacı olan ciltler, 
 • Yüzeysel kırışıklıklar, 
 • Yağlı ve yağlanmaya yatkın cilt tipleri, 
 • Geniş gözenekli ciltler, 
 • Siyah noktalı ciltler, 
 • Yaşlanma belirtili ciltler, 
 • Sivilce – akne lekeleri, 
 • Akne izi – yara izi, 
 • Selülit ve çatlaklarda, 
 • Cansız ve sağlıksız gözüken ciltlerde, 
 • Güneş lekelerinde, 
 • Cilt pigmentasyon sorunu olan ciltler de tüm cilt tipleri için uygulanabilecek bir cilt tedavi yöntemidir.  

Filiz Karslıoğlu Cilt Atölyesinde sizinle yaptığımız ön görüşmeler neticesinde sizin için en uygun cilt tedavi yöntemini belirler ve bu doğrultuda sizinle beraber hareket ederiz. Green Peel Uygulaması ve diğer birçok uygulama ile sizleri sağlık bir cilde sahip olmanız için Cilt Atölyesine bekliyoruz.  

Lekelerin Giderilmesinde Kullanılan Diğer Yöntemler Nelerdir? 

Birçok farklı leke tedavi etme yöntemi vardır fakat her cilt tipi için farklı uygulama yöntemleri uygulanır. Bu nedenle ön görüşmeler sizlerin cilt tipinizi belirlememiz ve sizinle cilt tipinize uygun tedavi yöntemini belirlemeli düzenli bir bakım rutini geliştirilmeli ve ev devam ürünlerini kullanarak bu tedaviyi hızlandırıp daha genç, temiz ve sağlıklı bir cilde kavuşursunuz. Altın iğne uygulaması, IPL Lumecca ve Mikro iğneleme (dermapen)yöntemleri ile lekelerden kurtulup temiz ve sağlıklı bir cilt sahibi olabilirsiniz. Bizimle iletişime geçin sizin için en uygun cilt bakım rutininizi oluşturalım. 

Ankara GreenPeel Seans Sayısı ve Fiyatları 

GreenPeel uygulaması seans sayısı uygulanan cilt tipine ve tedavi amacına göre belirlenir. Seans sayıları ön görüşmelerde size söylenir fakat uygulama esnasında duyulan gereksinimlere göre de değişiklik gösterebilir. Ön görüşme sonrası green peel uygulamasının seans süre ve sayısı belirlendikten sonra bu değişkenler göz önünde bulundurularak fiyat hesaplanır. Green Peel tedavisi ile ilgili detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan iletişim formu, Whatsapp iletişim hattımız ve telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

 

Filiz Karslıoğlu

Filiz Karslıoğlu