Eximia HR 77 İle Bölgesel Zayıflama

Eximia  HR 77, kişisel programlarla bölgesel incelme sağlayan teknoloji harikası bir cihazdır. bölgesel incelme, ciltteki yağ tutunmalarının dışarı atılması, selülit görünümlerinin iyileştirilmesi gibi pek çok uygulamayı tek bir sisteme entegre ederek diyet ve spora rağmen parçalanamayan inatçı yağların parçalanmasını sağlayarak istenilen forma ve inceliğe kavuşmanızı sağlar.

Eximia HR 77 Nasıl Uygulanmaktadır?

Uygulamada mikrodermoabrasyon sistemi kullanılarak ciltteki ölü hücreler atılır. Lenf akışındaki hız artar ve RadyoLift ile sıkılaşma, selülit ve çatlak görünümünde de azalma meydana gelir. Böylelikle yalnızca tek uygulama ile bölgesel incelmeyle birlikte ciltte sıkılaşma ve gençleşme de sağlanır. Eximia HR 77 cihazının en önemli özelliği ise bölgesel zayıflamada adeta çığır açan bir özellik olan 7 günde %40 oranında yağ azalımı oluşturmasıdır. İtalya menşeili bu teknoloji harikası vücut dışında yüz için de optimize edilmiş bir aparat aracılığıyla detox, cilt bakımı gibi uygulamalarda da kullanılabilmektedir.

Eximia Uygulama sonrası

Uygulama ardından bir hafta sonuç alınabilmektedir. Fiziksel aktiviteler artırılmalı ve yağ ve karbonhidrat tüketimi dengelenmelidir. Ayrıca günde en az 2 lt su tüketimi tavsiye edilir.

 

Filiz Karslıoğlu

Filiz Karslıoğlu

Güzellik uzmanı ve cilt koçu Filiz Karslıoğlu, yurtiçi ve yurtdışında aldığı eğitimlerle edindiği teorik eğitimleri 25 yılı aşkın sektör tecrübesiyle taçlandırdı. Sağlıklı yaş alma, cilt ve vücut bakımı alanlarında engin bilgi ve tecrübesi ve binlerce mutlu danışanıyla 2018 yılında kurduğu Cilt Atölyesi’nin tek mottosu; ‘’Yerinde saymak geriye gitmektir, daha iyi hep vardır.’’ oldu. Hem cilt hem vücut alanında dünyada geliştirilen FDA onaylı son teknoloji cihazlarla parkurunu hep büyüten bir merkez halini almıştır. Dünyaca ünlü kozmetik markası Skinceuticals tarafından Master Estetisyen ünvanına layık görüldü.