Ankara Hydrafacial Uygulaması  

Hydrafacial uygulaması ciltteki ölü hücreleri özel başlığındaki cilt tipine uygun solüsyonlar ile derinlemesine temizler. Cilt tonunu eşitler ve lekelerin giderilmesi için birçok farklı yöntemden biridir. Her cilt tipi için uygun bakım ürünleri ile uygulanan bu yöntem ciltteki ölü derileri, kalıntıları ve siyah noktaları temizler. Ciltteki renk tonunu eşitler ve cildinizin ihtiyacı olan tüm nemi cildinize hapsederek kuru hassas ve gergin hissinizi ortadan kaldırır. Yenilenen cildiniz ile ışıl ışıl sağlıklı ve genç bir cilde sahip olursunuz. Birçok farklı yöntem ile tedavi edilebilen güneş lekeleri, siyah noktalar, cilt tonu eşitsizliği ve ölü deri problemlerinden hydrafacial ile tek seansta kurtulabilirsiniz.

Hydrafacial Hangi Cilt Sorunlarına İyi Gelir? 

Lekeler, güneş lekeleri, cilt pigmentasyon sorunları, siyah noktalar ve ölü derilerden kurtulmanın en kesin çözümlerinden biridir. Özel başlığı içerisinde cildinize uygun bakım ürünleri ile cildinizi derinlemesine temizler ve daha parlak, genç bir cilde sahip olursunuz. Tabii ki bu yöntem cilt tipine göre seans sayısı değişikliği gösterebilir. Fakat tek seans da gözle görülür bir fark olur. Cildinize değer verin ve kulaktan duyma öneriler ile cildinize zarar vermeyin. Cilt Atölyesinde ön görüşmeler ile sizinle birlikte cildiniz için en uygun cilt bakımı yöntemini beraber belirleyelim. Bu uygulamalar esnasında özel eğitimli güzellik uzmanları tarafından cildiniz için gerekli olan tüm bakım ürünleri masaj yaparak uygulanır. Masaj ile cildinizin metabolizması hızlandırılır. Uygulanan cilt bakımından sonra ev devam ürünleri de kullanarak cildinizin sağlıklı kalmasını sağlarsınız. Yepyeni, sağlıklı ve genç bir cilde sahip olmak ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Hydrafacial Ve Lekeleri Gidermek için Kullanılan Farklı Yöntemler 

Lekeler tüm insanları ortak problemlerinden biridir. Sivilce lekeleri, güneş lekeleri, siyah noktalar, hafif kırışıklıklar ve cilt tonundaki eşitsizlik sorunları çözüme ulaştırmak için birçok farklı yöntem vardır. Green Peel uygulaması, IPL Lumecca, Altın İğne, Mikro iğneleme gibi yöntemlerin ciltteki birçok sorunu çözüme ulaştırır. Birçok farklı cilt bakımı yöntemlerinden sizler için en uygun yöntem belirlenip kaygılarınızı çözüme ulaşması mümkündür. 

Filiz Karslıoğlu

Filiz Karslıoğlu