Lenf Drenaj Yöntemi İle Bölgesel Zayıflama

Bölgesel incelme protokollerinin en konforlularından biri olan Lenf Drenaj Yöntemi ayrıca selülit ve sıkılaşma etkilerini barındırır, kombine uygulamalarla cilt güzelliğini tamamlar. Aktif bir uygulayıcı olmadan uygulama kıyafeti giydirilir ve uygulama yapılan kişi uzanarak bu anın tadını çıkarır. Aynı anda kıyafetteki cihaza bağlı kablolar vücuda ısı, titreşim ve akım sağlar. Vücutta biriken toksinlerin atılmasını, hücre ve dokulara besin taşınmasını sağlayan beyaz kan dolaşımı hızlanır. Bu sayede lenf akışı uyarılarak damarlara baskı yapan yağ tutunmaları vücuttan itilerek arındırılır.

Lenf Drenaj Uygulaması Faydaları

Masaj hissi uyandırır, fizyolojik ve psikolojik rahatlama sağlar.

Kan basıncını, dolaşımını artırır.

Ödemin atılmasını sağlar

Böbrek Fonksiyonlarına iyi gelir.

Kalp sağlığını korur.

Selülite neden olan tutunmuş yağları lenf sistemi ile vücuttan atar. Selülit görünümünü iyileştirir.

Cilt tonunu iyileştirir.

Lenf Drenaj Tedavisi Herkese uygulanır mı?

Lenf Drenaj tedavisinin Tansiyon, hemeroid, diyabet, kemik erimesi hastalarında ve gebelik durumunda uygulanması sakıncalı olup yalnızca uzman hekim kontrolünde uygulanmalıdır.

Ankara Lenf Drenaj uygulaması seans süre, sayı ve fiyatları

Lenf Drenaj uygulaması seans süresi ortalama 20-25 dk’dır. Seans sayısı uygulamanın hedefine, kişinin ihtiyaçlarına göre değişiklik göstermektedir, Lenf Drenaj uygulaması bu iki metriğin hesaplanması ile fiyatlandırılır. Detaylı bilgi için aşağıda yer alan iletişim formu, Whatsapp iletişim hattımız ve telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Filiz Karslıoğlu

Filiz Karslıoğlu

Güzellik uzmanı ve cilt koçu Filiz Karslıoğlu, yurtiçi ve yurtdışında aldığı eğitimlerle edindiği teorik eğitimleri 25 yılı aşkın sektör tecrübesiyle taçlandırdı. Sağlıklı yaş alma, cilt ve vücut bakımı alanlarında engin bilgi ve tecrübesi ve binlerce mutlu danışanıyla 2018 yılında kurduğu Cilt Atölyesi’nin tek mottosu; ‘’Yerinde saymak geriye gitmektir, daha iyi hep vardır.’’ oldu. Hem cilt hem vücut alanında dünyada geliştirilen FDA onaylı son teknoloji cihazlarla parkurunu hep büyüten bir merkez halini almıştır. Dünyaca ünlü kozmetik markası Skinceuticals tarafından Master Estetisyen ünvanına layık görüldü.