Thesera Koza (İpek Koza) Cilt Bakımı

En yeni Ameliyatsız estetik yöntemlerinden olan Thesera Koza tedavisi yüz germe, gençleştirme, sıkılaştırma, sarkıkları önleme gibi pek çok faydalı sonuca ulaşmak için kullanılabilecek en etkili yöntemlerden de biridir.

Thesera Koza Uygulaması Nasıl Gerçekleştirilir?

Thesera Koza nanoteknolojik PDO iplerinin cerrahi herhangi bir yönteme başvurulmadan özel solüsyonlarla eritilmesi ve ardından cilde uygulanmasıyla etkisini gösterir.

*TDN tünel sistemi ile gözeneklerin açık kalması sağlanır

*Nanoteknolojik PDO ipleri özel solüsyon ile eritilir ve yüze fırça yardımıyla sürülür.

*PDO’nun harekete geçmesine yardımcı hyaluronik asit maskesi cilde uygulanır.

*Lifting maskesi yapılır.

*Cildi besleyen bileşenler içeren bakım maskesi ile uygulama sona erer.

 

Filiz Karslıoğlu

Filiz Karslıoğlu

Güzellik uzmanı ve cilt koçu Filiz Karslıoğlu, yurtiçi ve yurtdışında aldığı eğitimlerle edindiği teorik eğitimleri 25 yılı aşkın sektör tecrübesiyle taçlandırdı. Sağlıklı yaş alma, cilt ve vücut bakımı alanlarında engin bilgi ve tecrübesi ve binlerce mutlu danışanıyla 2018 yılında kurduğu Cilt Atölyesi’nin tek mottosu; ‘’Yerinde saymak geriye gitmektir, daha iyi hep vardır.’’ oldu. Hem cilt hem vücut alanında dünyada geliştirilen FDA onaylı son teknoloji cihazlarla parkurunu hep büyüten bir merkez halini almıştır. Dünyaca ünlü kozmetik markası Skinceuticals tarafından Master Estetisyen ünvanına layık görüldü.