Thesera Koza (İpek Koza) Cilt Bakımı

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

En yeni Ameliyatsız estetik yöntemlerinden olan Thesera Koza tedavisi yüz germe, gençleştirme, sıkılaştırma, sarkıkları önleme gibi pek çok faydalı sonuca ulaşmak için kullanılabilecek en etkili yöntemlerden de biridir.

Thesera Koza uygulaması nasıl gerçekleştirilir

Thesera Koza nanoteknolojik PDO iplerinin cerrahi herhangi bir yönteme başvurulmadan özel solüsyonlarla eritilmesi ve ardından cilde uygulanmasıyla etkisini gösterir.

*TDN tünel sistemi ile gözeneklerin açık kalması sağlanır

*Nanoteknolojik PDO ipleri özel solüsyon ile eritilir ve yüze fırça yardımıyla sürülür.

*PDO’nun harekete geçmesine yardımcı hyaluronik asit maskesi cilde uygulanır.

*Lifting maskesi yapılır.

*Cildi besleyen bileşenler içeren bakım maskesi ile uygulama sona erer.

Ankara’da Thesera (İpek) Koza bakımı seans süre sayı ve fiyatları

Thesera Koza bakımında seans süre ve sayısını etkileyen en önemli faktörler danışanın cilt analizi, uygulamanın yapılacağı bölge ve tedavinin amacıdır. Bütün bu faktörler göz önünde bulundurularak uygulamanın fiyatı belirlenir. Thesera koza bakımını Ankara’da Filiz Karslıoğlu Cilt Atölyesi’nde gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için  aşağıda yer alan iletişim formu, WhatsApp iletişim hattımız ve telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Filiz Karslıoğlu

Filiz Karslıoğlu

Uzman estetisyen ve cilt koçu Filiz Karslıoğlu, yurtiçi ve yurtdışında aldığı eğitimlerle edindiği teorik eğitimleri 25 yılı aşkın sektör tecrübesiyle taçlandırdı. Sağlıklı yaş alma, cilt ve vücut estetiği alanlarında engin bilgi ve tecrübesi ve binlerce mutlu danışanıyla 2018 yılında kurduğu Cilt Atölyesi’nin tek mottosu; ‘’Yerinde saymak geriye gitmektir, daha iyi hep vardır.’’ oldu. Hem cilt hem vücut alanında dünyada geliştirilen FDA onaylı son teknoloji cihazlarla parkurunu hep büyüten bir merkez halini almıştır. Dünyaca ünlü kozmetik markası Skinceuticals tarafından Master Estetisyen ünvanına layık görüldü.