Selülit Tedavisi

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

G5 Masajı İle Selülit Tedavisi

G5 Masajı hızlı titreşim ve iterek sıkıştırma esaslarına dayanan, bölgesel zayıflama ve selülit tedavisinde kullanılan bir yöntemdir. Uygulama ismini G5 cihazından almıştır, farklı cilt tiplerine uygun başlıklarıyla ve uygulamada kullanılan bitkisel yağlarla masajın daha pozitif sonuçlar vermesi sağlanır. Uygulama başarısında en önemli etkilerden biri ise uygulayanın bilgi, deneyim ve profesyonelliğidir. Doğru uygulama, doğru cihazlar, doğru ekip bir araya geldiğinde bütün uygulamalarda olduğu gibi başarı kaçınılmazdır. Bütün bunlar bir arada ise Ankara’dasınızdır, Filiz Karslıoğlu Cilt Atölyesi’nde. Ankara selülit tedavisi ile portakal görüntüsünden kurtulun.

Selülit nedir? Neden oluşur? Nasıl geçer? sorularının cevabını blog sayfamızda detaylı şekilde açıkladık.

G5 Masajının Faydaları

Kan dolaşımını hızlandırır.

Selülit oluşumunu engeller, var olan selülitleri gider.

Toksinleri atar.

Bölgesel Yağları yakar.

Cildin sıkılaşmasını ve esnemesini sağlar.

Kas kasılmalarını giderir.

Kemik yoğunluğu artar.

Metabolizmayı hızlandırıp, bedendeki yorgunlukları giderip, bedenin dinlenmesini sağlar.

Ankara G5 Selülit Masajı Seans süreleri ve ücretleri

G5 Mesaj Seans süre ve ücretleri kişilerin vücut analizleri yapıldıktan sonra belirlenir. Ortalama 5-10 seans süren G5 masajı seans ücretleri, süre ve sayılarıyla ilgili detaylı bilgi için aşağıda yer alan iletişim formu, Whatsapp iletişim hattımız ve telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

G7 Masajı ile Selülit Tedavisi

İnterferans akım, çapraz yoğurma tekniği ile kasları çalıştırarak masaj yapar. Kan dolaşımını hızlandırır, elastin liflerini gerginleştirir ve selülit görünümünü ortadan kaldırır, Bu sayede lenfatik masaj da yaparak vücudu ödem ve toksinlerden arındırır. Vibro masaj ve interferans akım aynı anda bölgeye uygulanarak 100 HZ interferans akım kasları gerginleştirirken, vibro masaj yağ tutunmalarına baskı yaparak yakar ve parçalanmalarını sağlar ve bölgesel zayıflama ve G7 selülit tedavisinde fayda gösterir. Selulitlerinizden kurtulun bize ulaşın.

Ankara G7 Masajı ile Selülit Giderme Seans Süre Ve Ücretleri

G7 Mesaj Seans süre ve ücretleri İlk Önce kişilerin ücretsiz vücut analizi yapılmalıdır. Ortalama 5-10 seans süren G7 masajı seans ücretleri. Süre ve sayılarıyla ilgili detaylı bilgi için aşağıda yer alan iletişim formu doldurun. Whatsapp iletişim hattımız ve telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Ankara selülit tedavisi Filiz Karslıoğlu Cilt Atölyesin de !

Filiz Karslıoğlu

Filiz Karslıoğlu

Uzman estetisyen ve cilt koçu Filiz Karslıoğlu, yurtiçi ve yurtdışında aldığı eğitimlerle edindiği teorik eğitimleri 25 yılı aşkın sektör tecrübesiyle taçlandırdı. Sağlıklı yaş alma, cilt ve vücut estetiği alanlarında engin bilgi ve tecrübesi ve binlerce mutlu danışanıyla 2018 yılında kurduğu Cilt Atölyesi’nin tek mottosu; ‘’Yerinde saymak geriye gitmektir, daha iyi hep vardır.’’ oldu. Hem cilt hem vücut alanında dünyada geliştirilen FDA onaylı son teknoloji cihazlarla parkurunu hep büyüten bir merkez halini almıştır. Dünyaca ünlü kozmetik markası Skinceuticals tarafından Master Estetisyen ünvanına layık görüldü.