Çayyolu Medikal Cilt Bakımı Merkezi

Medikal Cilt Bakımı Nedir?

Çayyolu Medikal cilt bakımı uzman tarafından, kapsamlı cilt analizinin çıkarılması, ihtiyaçlarının belirlenmesi amacıyla Yapılır. Tamamen profesyonel ve 1. Sınıf ürünler kullanılarak kişinin sağlıklı, tazelenmiş ve gençlenmiş bir cilde sahip olması sağlanır.

Medikal Cilt Bakımı uygulama esasları

  • Kapsamlı olarak cilt analizi yapılır ve ihtiyaçlar belirlenir,
  • Medikal cilt bakımının ilk aşaması temizliktir hastanın cildi yağ ve makyajdan arındırılır. Profesyonel ürünler ile cildin hafifçe soyulması ve diğer işlemler için hazır hale getirilmesi sağlanır,
  • Daha sonra cilde buhar uygulaması yapılır ve gözeneklerin açılması sağlanır. Bu sayede yağ, kir, makyaj kalıntılarının ciltten uzaklaştırılması kolaylaşır.
  • Cilt yağ bezelerinden ve istenmediği maddelerden tamamen arındırılır; siyah noktalar, yağ bezeleri gibi rahatsız edici etkenlerden uzaklaşır.
  • Cildin sterilizasyonunun ardından tekrar peeling uygulaması gerçekleşir.
  • Cildin ihtiyacı var ise radyofrekans uygulamaları ile desteklenerek, kolajen üretimiyle cildin uyarılarak sıkılaştırılması sağlanır.
  • Yine cildin ihtiyacına uygun olarak ihtiyaç duyduğu vitamin, protein, mineral desteği sağlamak üzere serum uygulanır.
  • Son aşamada ise danışanın program tavsiyesi yapılır. Devam ürünleri temin edilir ve cilt koruması sağlandıktan sonra işlem sonlandırılır.

 

Ankara’da medikal cilt bakımı seans süre ve fiyatları

Bütün cilt uygulamalarında olduğu gibi medikal cilt bakımında da seans sayı ve sürelerini belirleyen temel faktör danışanın cildi, cildinin ihtiyaçlarıdır. Medikal cilt bakımı düzenli periyotlarla yaptırılırsa cilde ihtiyaç duyduğu maddeler sürekli sağlanır cildi sağlıklı, parlak, genç bir görünüm kazanır.

Daha güzel bir cilt için Filiz Karslıoğlu uzman eller altın da güzelliğinize güzellik katın.  Cilt sağlığı ile kendinizi mutlu hissedin.

Sağlıklı, parlak ve pürüzsüz bir cilde sahip olun Sağlıklı bir cilt; parlak, nemli, pürüzsüz bir görünüme sahip olursunuz. Cilde ne kadar doğru bakılırsa parlaklığı ve sağlıklı görünümü o kadar uzun olur.

Filiz Karslıoğlu Medikal Cilt Bakım

 

Filiz Karslıoğlu

Filiz Karslıoğlu