İç Bacak İnceltme

İç bacak eritme egzersizlerinin genel bacak görünümünde orantılı şekillenme için ayrıca çalışılması farklı hareketlerle desteklenmesi gerekir. İç bacak olarak betimlenen bölge vücudumuzda; uylukların iç kısmına işaret etmektedir. İç bacak kasları ise iç uyluk ve kasık bölgesini kapsamaktadır. İç bacak kaslarını her ne kadar az kullanıyor gibi dursa da dönüşlerde, eğilip kalkma hareketlerinde, yürüyüşler ve bacakların gövde ile dengeli duruşunda iç bacak kaslarının önemli bir payı vardır. İç bacaklarınız için yapacağınız her egzersiz ayrıca bir önem taşımaktadır. Postürünüze, bacak yapınıza, yürüme esnekliklerinize yardımcı olacaktır. İç bacak kaygıları için fazla kilolar tek neden olmayabiliyor. İç bacaklar yağlanmaya müsait ise düşük kiloda olunsa bile iç bacak çevresinde yumuşamalar, yağ depolarının oluşumu söz konusu olabilmektedir. 

İç Bacak Sıkılaştırma 

İç bacak sıkılaştırma gayret, düzen ve doğru beslenme gerektirmektedir. Düzensiz kalori alımlarında ya da hareketlere oranla daha çok kalori alımında vücut fazla olan kalorileri depolayacaktır. Bu kalori yığınları yağ dokuları, yağ kütleleri olarak vücutta farklı noktalarda toparlanma birikme yapabilir. En yaygın birikim noktalarından birisi iç bacaklardır. Yağ dokuları ile yumuşayan iç bacaklarda, temizlenmesi bacak yağların daha zahmetli olan selülitlerin de oluşmasına sebep olacaktır. Dış görünümde olacak değişimler çoğu zaman oldukça rahatsız edici olabilmektedir. Üstelik oturarak çalıştığınız bir işiniz veya gün içerisinde kendinize çok vakit ayıramayacak yoğunluktaki günlük tempolarda ara ara gündemi meşgul eden bir konu halini alabilmektedir. Duygusal kırılımlara dahi yol açabilen bölgesel yağlanma kaygılarını derhal sonuçlandırmak için harekete geçme eğiliminde olabilirsiniz. Verilecek her kararın genel sağlık durumunu etkilememesi için dikkat olmalısınız. Her egzersiz vücut tipinize, vücut dayanıklılığınıza uygun olmayabilir. Diğer taraftan yapacağınız diyetlerde yanlış besinler alarak kaygının çoğalmasına sebep olabilirsiniz. Bu durumlarda uzman desteği almak size iyi gelecektir. 

İç Bacak Sıkılaştırma Yöntemleri 

İç bacak sıkılaştırma yöntemleri arasında, bacağın iç kısmını eritme egzersizleri, üst bacak egzersizleri kolaylıkla bulunabilmektedir. Şekillendirme ile sıkılaştırma üzerine aranan egzersizler yoğunlukla bacaklar içindir. İç bacak hareketleri ile bölge odaklı çalışmalar yapmanız mümkündür. Belirtmek gerekir ki bu egzersizleri yaparken özen göstererek sonrasında oluşabilecek iç bacak ağrılarına engel olabilirsiniz. İç bacak egzersizlerinde tempolu yürüyüşler, ip atlamak, pilates, squat, yana çömelme, side kick squat gibi pek çok egzersiz bulmak mümkündür. 

Eğer vaktiniz kısıtlı ise veya düzenli spor yapamıyorsanız iç bacak sıkılaştırmasında, bölgesel zayıflamada veya tüm vücut sıkılaşmalarınız için teknoloji harikası cihazlarla Filiz Karslıoğlu Cilt Atölyesi’nde tanışın! 

Kısa zamanda en etkili ve sağlıklı sonuçlar alan iç bacak sıkılaştırma, tüm vücut sıkılaşma aletleri yıllar öncesinde bilim ve teknoloji ile yaşamımıza girmiştir. Toplumda sık sık duyulan cihaz teknolojileri ağrılı, zorlu spor süreçlerini yerinden sarsmıştır. Alınan sonuçlar, kısa seans süreleri ile vücuda etkileri şaşkınlık uyandırarak birçok kişinin tercihi haline gelmiştir. 

İç Bacak Sıkılaştırma Aletleri  

İç bacak sıkılaştırma aletleri, basen, kalça, popo bölgelerinde genç görünümü, sıkılaşmayı etkili bir şekilde sağlamaktadır. Sıkılaşma aletleri kullanımını uzmanlardan almak kalıcı ve sağlıklı sonuçlar doğuracaktır. Basen inceltme, bacak inceltme, popo dikleştirme, kalça şekillendirmede tercih edilen bu yöntemler ile kan dolaşımını artırarak kısa sürede kalıcı yağ yakımını destekleyebilirsiniz.  

Cilt Atölyesi Eximia HR 77 

Eximia HR 77 ile inatçı yağlara Cilt Atölyesi’nde Elveda! Teknoloji harikası bu cihaz ile kişisel programlarınıza göre ilerleyerek yağ yakımları gerçekleştirilmektedir. Daha ince fit görünümlü bacaklar için oldukça etkilidir. Sık sık duyduğumuz “Bu kilonun altına düşemiyorum!”, “Ne yaparsam yapayım burası incelmiyor.” gibi serzenişlerin tam karşılığı teknolojidir. Bölgesel incelmenin, zayıflamanın anahtarıdır. Basenlerdeki inatçı yağ dokularını uzaklaştırırken ayrıca selülit görünümüne engel olmaktadır. Sıkılaşma etkisi ise daha ilk seansta göbek çevresinde hissedilir. İtalyan mucizesi bu cihaz uygulaması uzmanlar tarafından uygulanmaktadır. Tek uygulamada basenlerde, iç bacakta, kalçalarda sıkılaşma hissedilir. 

Cilt Atölyesi Emslim Vücut Uygulaması 

 Yalnızca 30 dakikalık düzenli seanslarla etkili sonuçlar Cilt Atölyesi Emslim vücut uygulaması ile! Emslim cihazı estetik tıp alanında kullanılan HI-EMT teknolojisidir. Emslim doku ile manyetik etkileşime geçerek yağ hücrelerini yok ederek kas kütlesinde artışı sağlamaktadır. Göbek bölgesi yağlanmasında bir uygulamada emslim 20000 kereden fazla kaslarınızı çalıştırarak yoğun bir egzersiz yapmanıza yardımcı olur. Hedeflenen kas grupları üzerinde ayarlanarak en etkili sonuçlar elde edilir. Tüm bölgesel odaklı uygulamalar için ayarlanabilir teknolojinin klinik ortamlarda yapılan test ve araştırmaları sonucunda; Kas kütlesinde %18’e kadar gelişim gözlenirken, danışanlarda %21 oranında yağ kaybedildiği gözlenmiştir. 

Ankara İç Bacak Sıkılaştırma

İç bacak sıkılaştırma için birçok farklı yöntem vardır. Sizler ile yapacağımız ön görüşmeler sonucunda kararlaştıracağımız yol ile ince bacaklara kavuşun. Ankara İç bacak eritme uygulaması ve merak ettiğiniz tüm uygulamalar ile ilgili detaylı bilgi almak için yer alan iletişim formu, Whatsapp iletişim hattımız ve telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.   

 

Filiz Karslıoğlu

Filiz Karslıoğlu