Popo Şekillendirme 

Popo, kalça dikleştirme birbirinden farklı birçok nedenle bireylerin arzu ettiği fiziksel şekillenmedir. İdeal popo şekilleri geçtiğimiz yüzyıllarda birçok kez değişim göstermiştir. 2010 yılları ile beraber Hollywood yıldızlarını, beraberin cemiyetin ileri gelenlerinde gözlemlenen bu kalça, popo şekillendirmeleri, zamanla modaya da etkisini göstermiştir. Büyük, yuvarlak kalçalar birçok kişinin sevdiği, istediği, bunun için aylarca uğraşsa da kimi zaman yol alamadığı, kimi zaman da bu şekillenme arzulansa da yeterli vakit olmadığı için sonuçsuz kaldığı olabilmektedir. Oturmamızı, dik durabilmemizi sağlayan, destekleyen popo ve kalçalar bazen düz bir hal alabilir. Tekrar popo şekillendirmek sabır, emek gerektiren aylarınızı alabilmektedir. Kalçanın, poponun kıvrımsız bir hal alması sağlık bir şekilde kilo verilmediği veya kilo alımının sağlıklı olmadığını gösteriyor da olabilir. Diyet ve beslenme stratejilerinizde bir uzman ile görüşmek en doğrusu olacaktır. Popo-Kalça Şekillendirme 

Popo-kalça şekillendirme hem kadınlar hem erkekler tarafından sık sık araştırılan uzun egzersiz ve diyet programları gerektiren zorlu bir süreç olabilmektedir. Gerek diyetisyenlere gerek spor eğitmenlerine sorular sorarak bu arzular dile getirilmektedir. Son yıllarda vücut şekillendirme süreçlerine teknolojik adımlar atılmış uzun zorlu kondisyon gerektiren süreçler kısaltılmıştır. 

Filiz Karslıoğlu Cilt Atölyesi’nde vücut şekillendirme, yağ yakımı süreçlerinizde sizlerle bu teknolojileri buluşturmaktadır! 

Bilim vücut şekillendirme süreçlerini de kapsayarak ileri teknolojilerde cihazlar ve ekipmanlarla bu yolculuklarda topluma sağlıklı ve daha kısa sürelerde etkili sonuç sunmayı başarmıştır. Zaman her daim en kıymetli bir kavram olmaya gün geçtikçe artarak devam etmektedir. Zaman bu kadar kıymetliyken spor salonlarında geçirdiğimiz süreler kimi zaman hiç olmuyor kimi zamansa yetersiz kalıyor. Günlük hayat koşuşturmasında vücut şekillendirme planları spor salonlarına kayıt yaptırmak da kalmıştır. 

Vücutta biriken orantısız yağlanmalar ise bazı tıbbi rahatsızlıkları beraberinde getirebilmekte ayrıca bu yağlanmalar kalçanın sağlıksız şekillenmesine sebep olabilmektedir. Orantısız şekillenme estetik kaygılarımızı beraberinde getirerek günlük hayatımıza etki etmektedir. 

Popo- Kalça Sıkılaştırma Hareketleri

Popo, kalça sıkılaştırma hareketlerini popo ve kalçaları şekillendirme sürecinde sık sık incelemiş muhakkak 4, 5 vücut hareketini ezberlemiş fakat kimi zaman eyleme geçirmemiş olabiliyoruz. 

Spor, beslenme, su tüketimi gibi sağlıklı süreçlerin herkesin bir dönem hayatına alıp kimi dönemlerde düzeni elden bıraktığı eylemlerdir. Burada kilit nokta bu kavramlara hayatımızın yalnızca bir döneminde ihtiyacımızın olmadığıdır. Sağlıklı beslenme, spor, yürüyüş birer yaşam tarzıdır. Bu yaşam tarzını benimsediğinizde rutininizin dışına çıkmak sizi rahatsız etmeye bile başlayacaktır. Ancak düzensiz beslenme, yetersiz su tüketimi, stres, hormonal dengesizlikler, genetik veya birtakım tıbbi durumlar orantısız kilo almamıza sebebiyet verebilmektedir.  

Kalça, bacak ve popo kasları vücutta bulunan en büyük kas kütlelerini barındırmaktadır. Bölgesel veya genel kilo alımlarınızda etkilenen bölgelerin başında gelirken ciddi emek sarf etmeyi de gerektirmektedir. Kalça, popo dikleşmesi, bacak sıkılaşması sürecinde evde de yapabileceğiniz hareketler vardır. Bunlar squat, kalça köprü egzersizi, tek bacak squatı şeklinde örneklendirilebilir. Ve elbette bölgesel vücut kaygılarında özellikle kalça-popo dikleştirme, sıkılaştırma konularında önemli, etkili, sağlıklı teknolojik gelişmeler yıllar öncesinde ortaya kondu. 

 Filiz Karslıoğlu Cilt Atölyesi’nde Emslim, G5 Masajı Uygulaması, Eximia HR 77, Endoroller vücut uygulamaları ile sağlıkla şekillen!  

Cilt Atölyesi Emslim Vücut Uygulaması  

Yalnızca 30 dakikalık düzenli seanslarla etkili sonuçlar Cilt Atölyesi Emslim vücut uygulaması ile! Emslim, estetik tıp alanında kullanılan HI-EMT teknolojisidir. Emslim doku ile manyetik etkileşime geçerek yağ hücrelerini yok ederek kas kütlesinde artışısağlamaktadır. Hedeflenen kas grupları üzerinde ayarlanarak en etkili sonuçlar elde edilir. Tüm bölgesel odaklı uygulamalar için ayarlanabilir teknolojinin klinik ortamlarda yapılan test ve araştırmaları sonucunda; Kas kütlesinde %18’e kadar gelişim gözlenirken, danışanlarda %21 oranında yağ kaybedildiği gözlenmiştir. Popo Dikleştirme de emslim ile mükemmel sonuçlar. 

Cilt Atölyesi G5 Masajı Uygulaması 

Cilt Atölyesi’nde popo ve kalçalara da yapılan G5 Masajı ile bölgesel yağ yakımını hızlandırabilirsiniz. G5 Masajı uygulaması yalnızca yağ yakımı ile sınırlı kalmayıp selülit görünümünde de tercih edilmektedir. Özel başlıkları ile ritmik titreşim hareketleri kalça-popo sıkılaşmasını desteklemektedir. Bölgede kan akışını hızlandırarak laktik asit ve toksinlerin atılmasında oldukça başarı göstermektedir. Elbette masaj etkisi ile bedende terapi etkisi yaratacaktır. G5 Masaj uygulamalarında tam verim alabilmek alanında uzman ellerde saklıdır. Kullanılan bitkisel yağlar, cihazın uygulaması muhakkak bir uzman gerektirmektedir. Sonuç ise muhteşem! 

Cilt Atölyesi Eximia HR 77 

Eximia HR 77 ile inatçı yağlara Cilt Atölyesi’nde Elveda! Teknoloji harikası bu cihaz ile kişisel programlarınıza göre ilerleyerek yağ yakımları gerçekleştirilmektedir. Sık sık duyduğumuz “Bu kilonun altına düşemiyorum!”, “Ne yaparsam yapayım burası incelmiyor.” gibi serzenişlerin tam karşılığı teknolojidir. Bölgesel incelmenin, zayıflamanın anahtarıdır. İnatçı yağ dokularını uzaklaştırırken birde selülit görünümüne engel olmaktadır. İtalyan mucizesi bu cihaz uygulaması uzmanlar tarafından uygulanmaktadır. Tek uygulamada vücutta-bölgede sıkılaşma hissedilir.  

Cilt Atölyesi Endoroller 

Yeni nesil teknolojilerin adresi Cilt Atölyesinde popo-kalça sıkılaştırma dikleşmesinde bir diğer masaj yöntemi Endoroller’dır. Endoroller başlığı ile muhteşem etkiler sunmaktadır. Silindir yapısı, üzerinde bulunan ve aynı zamanda kendi çevresinde de dönen küreler ile vücudunuz arasında oluşacak etkileşim ile bölgesel yağ çalışmaları yapılmaktadır. Kalça-popo bölgesini uyararak pek çok etkiyi beraberinde getirir. Vücut şekillendirme, kas tonlaması ve ağrı kesici gibi etkileri vardır. 

Tüm bölgesel şekillenmelerinizde Filiz Karslıoğlu Cilt Atölyesi Yanınızda! 

Ankara Popo Dikleştirme

Ankara Popo dikleştirme hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm vücut uygulamaları ile ilgili detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan iletişim formu, Whatsapp iletişim hattımız ve telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

 

Filiz Karslıoğlu

Filiz Karslıoğlu