Bölgesel İncelme Nedir? 

Bölgesel incelme nedir?” konusu pek çok kişinin merak ettiği ilgilendiği vücudun kimi zaman farklı nedenlerle kilo dağılımında yaşanan dengeli olmayan durumları içerisinde barındırır. Vücut kendi has birçok özelliği sahip her kişi için özel olan tüm yaşamsal aktivitelerin yuvasıdır. Herkesin vücut yapısı, metabolizması birbirinden oldukça farklıdır. Bu farklılıkların hepsi birbirinden güzel ve özeldir. Vücut hakkında alınan her karar bireyin kendisinin mutluluğu için tercih edeceği adımlardır. Bu noktada vücut yapısında dengeli olmayan kilo dağılımının önüne geçmek isteyen pek çok kişi bölgesel  zayıflama çalışmaları yapmaktadır. Ancak bu çalışmalar günlük yaşam koşuşturmacası içerisinde  oldukça zor bir hal alabilmektedir. Günlük yaşamın yoğun temposunun ardından uzun saatler spor salonlarında vakit geçirmek bireysel rutinlere zaman ayıramamak gibi sorunları da beraberinde  getirebilmektedir. Tam da bu noktada teknolojinin sunduğu harika alternatif yöntemler karşımıza  çıkmaktadır. Bunlar arasında yer alan ve bölgesel incelme sağlayan cihazlar ile uzun saatler spor salonunda vakit geçirmek yerine yine uzmanınızdan alacağınız diyet ile beraber hedeflenen vücut  görünümlerine kavuşmak mümkün! 

Bölgesel Sıkılaşma 

Vücut uygulamaları arasında yer alan bölgesel olarak; zayıflamayı, incelmeyi sunan uygulamalar ile  kısa sürelerde hedeflenen vücut yapılarına ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu noktada mutlaka vücut  analizleri yapılmalı ve vücut için en doğru uygulamalar tercih edilmelidir. Tüm vücut uygulamaları  uzmanlar tarafından uygulanarak; seans planlamaları ve vücut için en etkili program oluşturulmalıdır.  Vücudun hangi bölgelerinde ne tür hedefler belirlendiği konusu mutlaka uzmanlara belirtilmelidir.  Örneğin bölgesel incelme bacak bölgesinde yoğunlaşabilir. Böylece uzmanlar işlemleri en doğru  noktalarda uygulayarak hedeflenen vücut ölçülerine yönelik çalışmalara başlamış olacaklardır. Bölgesel olarak dağılan istenmeyen kilolar veya yağ dokuları genellikle bacaklar, göbek, bel noktalarında kümelenmektedir. Bunların dışında aynı zamanda kimi zaman hızlı kilo alımı veya kilo  verilmesi durumlarında sarkmalar yaşanabilmektedir. Bu durumlarda sıkılaşma vücut uygulamaları uygulanmaktadır. Örneğin kol sıkılaştırma gibi. Kollarda oluşan hızlı kilo kaybetme durumlarında  sıklıkla yaşanan oldukça yaygın olan bu durumun vücut uygulamaları ile giderilmesi oldukça kolay bir  işlemi oluşturmaktadır.  

Bölgesel Zayıflama Yöntemleri 

Bölgesel incelme yöntemleri arasında vücut yapısına ve hedeflenen vücut kaygılarına yönelik olacak  şekilde pek çok uygulama bulunmaktadır. Bölgesel dağılımlarda sıklıkla danışanlar tarafında tercih edilen bölgesel uygulamalar arasında; iç bacak inceltme, basen inceltme veya bölgesel zayıflama  göbek bölgesi veya popo dikleştirme gibi sıkılaşma ve incelme tercih edilmektedir. Vücut tipleri arasında yaygın olarak kaygı duyulan bölgeler olsa da farklı bölgelerde de danışanlar başvuruda  bulunabilmektedir. Bu noktada sıklıkla tercih edilen uygulamalar arasında; bölgesel incelme G5, G7 Masajı, Eximia HR 77, EMS Slim, Lenf Drenaj teknikleri ve uygulamaları yapılmaktadır. Bu uygulamalar danışanların vücut yapılarına ve vücut analizlerine uygun olacak şekilde uzmanlar tarafından da belirlenmektedir. Birçok uygulamada ilk seansta sonuç almak oldukça güçlüdür. Bu  noktada yalnızca cihazların gücüne bırakmayarak aynı zamanda yeterli beslenme ve su tüketimi  sağlanarak çok daha etkili sonuçlar almak mümkündür. 

Bölgesel olarak yağ yakımı sağlanması noktasında tüm cihazların ve uygulamaların uygulanış biçimi birbirinden farklı olabilmektedir. Bu nedenle danışanla beraber hazırlanan protokoller esnasında  hedefe en uygun şekilde götürecek uygulamalar tercih edilir. 

Bölgesel İncelme Ankara 

Ankara Filiz Karslıoğlu Cilt Atölyesi’nde tüm vücut uygulamalar ve cilt uygulamaları uzman eller tarafından sağlanarak sabırla kalıcı ve etkili sonuçlar elde edilmesi hedeflenmektedir. Bölgesel incelme fiyatları noktasında vücut yapısı, ihtiyaçları seans süreleri ve sayısı belirlenerek en doğru  şekilde seçilecek uygulama sonucunda belirlenmektedir.  

Filiz Karslıoğlu Cilt Atölyesi size iyi gelecek!

Filiz Karslıoğlu

Filiz Karslıoğlu