B-EİGHT DİODE BUZ LAZER

B-eight diode buz lazer cihazı lazer epilasyon uygulamalarını başka bir boyuta taşıdı.En son teknoloji bu cihazla artık 4 mevsim lazer epilasyon yaptırılabilir.Kontak soğutması diğer cihazların aksine -3 dereceye kadar soğutup,başlığı uygulama esnasında buz tutacak kıvama kadar geliyor.

Uygulama acısız ve ağrısızdır bunun sebebi ise bu cihazın saniyede 10 atış yapabilmesidir.Cihazın son derece hızlı olması uygulama süresini düşürür.Seans süresi 35-40 dakika sürmektedir.Uygulama başlığının spot size 12×12.Patentli sterilizasyon teknoloji ile hastalık bulaşma riskini ortadan kaldırıyor.Saniyede 10 atış yapan ve başlık ucundaki soğutucunun -3 dereceye kadar indiği üstün bir teknolojidir.

Diode Buz Lazer İle

*Deride leke kalma ihtimali azalır.
*Koyu renk ciltlerde dahil olmak üzere tüm cilt tiplerine uygundur.
*Kontakt ya da hava soğutmalı tipleri vardır.
*Pulse süresi cihazın teknik özelliklerinden dolayı uzundur ve esmer tenliler de kullanabilir.
*Derin ve kalın kıllarda etkinliği daha fazladır.Bu özellikleri nedeniyle erkek sırtı,kadın ve erkek kolunda,yüzde en başarılı sistemlerden biridir.

Özellikler Faydalar
Otomatik İğne uçları kılavuzun içine gizlendiğinden dolayı kullanımı çok kolay ve güvenlidir.
Ergonomik Rahatlık ve kullanım kolaylığı için ergonomik olarak tasarlanmıştır.
Güvenlik Medikal CE onaylı ve tek kullanımlık tek kullanımlık iğneli kartuşlar.
Ekonomik Her seferinde yeni bir cihaz satın almanız gerekmez.
Ağrısız İğne uçları cilde dik olarak yerleştirilir ve böylelikle ağrı en aza indirilir.
Ayarlanabilir İğne Uzunluğu Bölgelere veya tedavinin amacına bağlı olarak iğne uzunluğu ayarlanabilir (0,1 mm’den 2,0 mm’ye kadar).
Etkili Bölgeleri ihtiyacınız olan açılardan tedavi etmenize izin verdiği için burun, göz çevresi veya ağız gibi dar alanların tedavisinde daha verimli ve etkilidir.
Filiz Karslıoğlu

Filiz Karslıoğlu

Güzellik uzmanı ve cilt koçu Filiz Karslıoğlu, yurtiçi ve yurtdışında aldığı eğitimlerle edindiği teorik eğitimleri 25 yılı aşkın sektör tecrübesiyle taçlandırdı. Sağlıklı yaş alma, cilt ve vücut bakımı alanlarında engin bilgi ve tecrübesi ve binlerce mutlu danışanıyla 2018 yılında kurduğu Cilt Atölyesi’nin tek mottosu; ‘’Yerinde saymak geriye gitmektir, daha iyi hep vardır.’’ oldu. Hem cilt hem vücut alanında dünyada geliştirilen FDA onaylı son teknoloji cihazlarla parkurunu hep büyüten bir merkez halini almıştır. Dünyaca ünlü kozmetik markası Skinceuticals tarafından Master Estetisyen ünvanına layık görüldü.