G5

G5 Masaj cihazı hızlı vibrasyon ve itme kompresyon yöntemi ile fazla yağın ve selülitli bölgelerin yakılmasını sağlar.Uygulama bölgesi üzerinde titreşim ve itme kuvveti uygular.Uygulamada kullanılan zayıflatma ürünleri ile etkiler daha fazla gözükmektedir.Yorgunluk nedeniyle vücuttan laktik asidin atılması için sağlanan bu masaj yardımı ile gerilen noktaların yatışmasını sağlar.G5 masajı laktik asidin atılması için sağlanan bu masaj yardımı ile gerilen noktaların yatışması sağlanır.Ritmik masaj sayesinde vücuttaki kan dolaşımı hızlanır,yaşlanma belirtisi olan çizgiler azalır ve cilt yapısının esnekliği oluşur.

G5 Masajı Nasıl Uygulanır?

G5 Masajı özel tasarlanan,her cilt tipine uygun başlıkları aracılığıyla ritmik titreşim ve itme kuvveti uygulamaktadır.Uygulama bölgesi üzerinde titreşim ve itme kuvveti uygulayan G5 cihazı,selülit tedavilerinde uzun yıllardır kullanılan bir yöntemdir. G5 masajında,uygulama bölgesine bitkisel içerikli aroma terapi yağların uygulanması,işlemin etkisini büyük oranda artırır.

Hangi Durumlarda G5 Masajı Uygulanır?

Selülit tedavisi, bölgesel zayıflama,cilt sıkılaştırma ve toparlama,bölgesel dolaşımı hızlandırma,yağ yakımı alanları G5 masajının tercih edildiği durumlar arasında yer almaktadır.

G5 Masajının Faydaları Nelerdir?

*Vücutta bölgesel dolaşımı sağlar ve hızlandırır.
*Rahatlamaya teşvik eder.
*Ağrıyı hafifletmeye yardımcı olur.
*Sıkılaştırır
*Selülitleri azaltır.
*Köklü yağ birikintilerini ve deri altı yağını azaltmaya yardımcı olur.

G5 Masajı Kaç Seans?

G5 masajı vücudun yapısına göre değişmekte olup uygulama bölgesine göre belirlenen seanslarda yapılır.Bölgesel zayıflama için tercih edilen masajda yaklaşık 10-15 seans olup uygulama 20 dakika sürmektedir.

Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Vücudun her bölgesine uygulanabilir ancak kalça üst bacaklar ve basen bölgelerinde daha etkildir.

Kimlere Uygulanamaz ?

G5 selülit masajı kanama bozukluğu,epilepsi hastalığı,kalp pili,nöromüsküler hastalığı olanlara ve hamile olanlara uygulanmaz.

Filiz Karslıoğlu

Filiz Karslıoğlu

Güzellik uzmanı ve cilt koçu Filiz Karslıoğlu, yurtiçi ve yurtdışında aldığı eğitimlerle edindiği teorik eğitimleri 25 yılı aşkın sektör tecrübesiyle taçlandırdı. Sağlıklı yaş alma, cilt ve vücut bakımı alanlarında engin bilgi ve tecrübesi ve binlerce mutlu danışanıyla 2018 yılında kurduğu Cilt Atölyesi’nin tek mottosu; ‘’Yerinde saymak geriye gitmektir, daha iyi hep vardır.’’ oldu. Hem cilt hem vücut alanında dünyada geliştirilen FDA onaylı son teknoloji cihazlarla parkurunu hep büyüten bir merkez halini almıştır. Dünyaca ünlü kozmetik markası Skinceuticals tarafından Master Estetisyen ünvanına layık görüldü.