Frozen Face

FROZEN FACE

En son teknoloji Frozen Face,cilt üzerinde gezdirilen başlığı ile uygulama yapabilen bir iğnesiz mezoterapi cihazıdır.İğnesiz mezoterapi iğneli işlemlerdeki gibi tek tek noktalardan ürünü göndermez,cihaz başlığı üzerinden dağılan serumu eşit olarak cilde dağıtır.Bu da cilt üzerinde çok daha etkili bir sonuç görmemizi sağlar.

Uygulama Nasıl Yapılır?

İşlem birinci adımda buz hissi veren veren konforlu başlığı ile kan dolaşımını yavaşlatır ve bu da cilt üzerindeki kanalların bir süre açık kalmasını sağlar.Frozen face serumları ve formları açısından evde kullanılan ürünlerden farklıdır.Bu açılan kanallardan gönderime uygun formda üretilmiştir.Serumlar 4 farklı çeşitte olup yaşlanma karşıtı kırışıklıkları açma,lekelerin rengini açma ve lekelenmeye karşı koruma,cildi nemlendirme eski hacmini verme ve dolgunlaştırma gibi işlemler için kullanılır.Cihazın ikinci aşamasında uygulanan radyofrekans enerjisi ile cildi sıkılaştırma,yukarı kaldırma olanağı sağlanır ve daha gergin bir cilt elde edilir.Isı enerjisi yapılırken aynı zamanda bu ısıyı dengeleyecek bir teknolojiyle cilde soğuk uygulayan sistem size çok konforlu bir tedavi sunar.

Uygulama Ne Kadar Saat Sürer?

Frozen Face uygulamasında bir işlem yaklaşık 40 dakika sürmektedir.

Kaç Seans Gereklidir?

Uzmanların önerisine göre 4 seanslık bir Frozen Face uygulaması kesin çözüm getirmektedir.

Ağrılı Bir İşlem midir?

Frozen Face iğnesiz yapılan bir mezoterapi yöntemidir.Dolayısıyla kullanılan bileşenlerin vücuda aktarımı en son teknoloji ile gerçekleştiği için iğne ağrısı veya herhangi bir acı oluşturmaz.

Kimler İçin Tehlikeli Bir Uygulamadır?

Hamile bireyler,diyabet ve kalp rahatsızlığı olan bireyler veya işlem yapılacak bölgede herhangi bir yara bulunan bireyler için çok sakıncalı bir uygulamadır.Bunun dışında ise herhangi bir kronik rahatsızlığı bulunan kişilerin de doktoruna danışması gerekir.

 

Filiz Karslıoğlu

Filiz Karslıoğlu

Güzellik uzmanı ve cilt koçu Filiz Karslıoğlu, yurtiçi ve yurtdışında aldığı eğitimlerle edindiği teorik eğitimleri 25 yılı aşkın sektör tecrübesiyle taçlandırdı. Sağlıklı yaş alma, cilt ve vücut bakımı alanlarında engin bilgi ve tecrübesi ve binlerce mutlu danışanıyla 2018 yılında kurduğu Cilt Atölyesi’nin tek mottosu; ‘’Yerinde saymak geriye gitmektir, daha iyi hep vardır.’’ oldu. Hem cilt hem vücut alanında dünyada geliştirilen FDA onaylı son teknoloji cihazlarla parkurunu hep büyüten bir merkez halini almıştır. Dünyaca ünlü kozmetik markası Skinceuticals tarafından Master Estetisyen ünvanına layık görüldü.